ÜCRETSİZ DEMO

Sık Sorulanlar

Proje Haber'e neden üye olmalıyım?
Türkiye'nin ilk ve en büyük Online Bilgi Bankası olan Proje Haber'e üye olarak sektördeki binlerce proje ve firma bilgilerine hızlı, güncel ve şeffaf olarak ulaşarak firmanıza ticari güç katabilirsiniz.
Proje Haber'e üye olduğumda neleri görebileceğim?
Güncel projelerin; yatırımcı, müteahhit firma bilgileri, çözüm ortakları (mimar-iç mimar, elektrik ve mekanik proje/tesisat taahhüt...), başlangıç ve bitiş tarihleri, yatırım bedeli, arsa ve kapalı alan bilgileri, konumu, yapı türü, proje aşamalarını görebilirsiniz. Bu bilgilerin yanı sıra proje kategorilerine göre blok, kat, oda, yatak, daire, ofis adet bilgileri ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.
Projelere nasıl ulaşıyorsunuz?
Firmalar; 35 yıllık deneyim ve güçlü bir kadroya sahip ANBA YAYIN GRUBU'na, sektördeki güvenilirliği doğrultusunda; güncel yatırım ve proje bilgilerini paylaşmaktadırlar. Buna ek olarak istihbarat, araştırma, çağrı merkezi, yüz yüze firma ziyaretleri, şantiye ve saha ekibi gibi çeşitli metodlarla projelere ulaşmaktayız. Toplanan bütün veriler son aşamada istihbarat ekibimiz tarafından tek tek incelenerek ve doğruluğu teyit edilerek sisteme eklenmektedir.
Proje Haber'de yılda kaç proje yayınlıyorsunuz?
Ortalama yılda 20.000 güncel proje yayınlamaktayız.
Projelerin çözüm ortaklarına ulaşabilecek miyim?
Proje mimarlık, mekanik proje & mekanik tesisat taahhüt, elektrik proje & elektrik tesisat taahhüt, statik proje, özel yüklenici ve yapı denetim firmaları belli olan veya istihbaratını yaptığımız çözüm ortaklarını paylaşmaktayız.
Proje Haber’de yurtdışı projeleri bulunuyor mu?
Türk müteahhit ve yüklenici firmaların yurtdışında yaptığı projelerin istihbaratını aldıklarımızı paylaşıyoruz. Sistemde yurtdışındaki yatırımcı ve müteahhitlerin projeleri bulunmamaktadır. Dilerseniz diğer hizmetimiz olan BGPnetwork.com’a üye olarak uluslararası müteahhit ve yüklenici firmaların projelerine ulaşabilirsiniz.
Hangi kriterdeki projeleri paylaşıyorsunuz?
Yatırım bedeli 1 milyon USD ve üzerinde olan nitelikli projeleri paylaşıyoruz.
Güncelleme hangi sıklıkla yapılıyor?
Sistem içerisindeki firma ve projeler 45 ile 60 gün aralığından güncellenmektedir. Yine sistem içerisinde günlük, haftalık ve aylık güncellemeler de gerçekleştirilmekte olup, proje ve firmaların güncelleme tarihleri sistem üzerinden görüntülenebilmektedir.
Proje Haber'deki bilgileri excel olarak alabilir miyiz?
Projehaber.com, online bilgi bankası olduğu için sistem üzerindeki bilgilerin güncelliğinin korunması ve bilgi güvenliğinin sağlanmasından dolayı excel bilgi verilmemektedir. Veri aktarımı ile ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
Projelere not ekleyebilir miyim? Notlarımı kimler görür?
Projelere ya da çözüm ortağı olan firmalara not ekleyebilirsiniz. Bu notlar üye olan firmaya özeldir. Firma içerisindeki kullanıcılar birbirlerinin notlarını görebilmektedir.
Neden üyelik yıllık yapılıyor?
Proje Haber, online bilgi bankası olduğu için verilen hizmet en az bir yılı kapsamaktadır. Dilerseniz bir yıl ve üzeri için üyelik satın alabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifrem ile birden fazla bilgisayardan giriş yapabilir miyim?
Bir kullanıcı adı ve şifre bir bilgisayar için geçerlidir. Dilerseniz satın alma işlemini gerçekleştirirken kullanıcı adedi yükselterek çoklu kullanım sağlayabilirsiniz.
Mobil uygulama var mı?
AppStore ve Playstore'dan mobil uygulamamızı indirip kullanabilirsiniz.
Ekibiniz kaç kişiden oluşuyor?
İstanbul, Ankara, İzmir ve Muğla ofislerimizde çalışanlar ve saha ekibimizle birlikte yaklaşık 80 kişilik bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca dönemsel bazlı çalıştığımız saha ekibimizle birlikte bu sayı 120 ve üzerini bulmaktadır.
Nasıl üye olabilirim?
Modüler üyelik yapısı olan projehaber.com’da dileğiniz proje kategorileri, firma kategorileri, proje okuma, kullanıcı sayısı, mobil kullanım, PRM modülü, veri aktarımı gibi seçenekleri belirleyerek kendi üyelik paketinizi oluşturabilirsiniz. Üyelikler firmaya özeldir. Bireysel üyelikler yapılmamaktadır. Ana sayfamızda bulunan Üyelik Oluştur formunu doldurarak Müşteri Temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.